Göbek Nasıl Eritilir | Göbek Eritme Yöntemleri

Spor Yapmadan Göbek Eriten İçecek

22.10.2018
94
Spor Yapmadan Göbek Eriten İçecek

Günümüzde kilo problemleri herkesin ortak problemi diyebiliriz. Özellikle de göbek bölgesinden kilo alan kişiler daha rahatsız bu konudan. Durum böyle olunca göbek bölgesinde bulunan yağların giderilmesi için çeşitli yöntemler uyguluyor. Göbek yağlarını eritmek için birçok formül bulunuyor. Fakat spor yapmadan göbek eritmek zor yöntemler arasında yer alır. Hatta uzun sürecek bir serüvendir diyebiliriz. Vücudumuza alacağımız çeşitli gıda takviyeleri ile nasıl göbek eritiriz.

Göbek eriten formüller arasında metabolizmayı hızlandırmak oldukça önemli bir rol. Spor ile daha kısa sürede göbek eritebilirken, sadece içecek ile göbek eritmek biraz zor olacak. Bu içecek sayesinde sizde metabolizmanızı hızlandırarak, göbek bölgesinde ki yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Özellikle yurt dışında popüler hale gelen içecek hakkında ayrıntılı bilgiyi yazımızın ilerleyen kısmından bulabilirsiniz. Sizde bu içeceği kullanarak göbek bölgenizde ki yağların azaldığını gözünüzle göreceksiniz. Evde bulunan malzemelerinizle kısa sürede içeceği hazırlayabileceksiniz. İşte göbek eriten içeceğin tarifi aşağıdadır.

 

Göbek Eriten İçecek Tarifi

Malzemeler;

  • Yarım limon
  • 1 çay kaşığı rendelenmiş taze zencefil
  • 1 bardak su
  • 1 adet salatalık
  • 1 bağ maydanoz

Yapılışı;

İçeceği yapmak için malzemeleri hazırlayın. Bir doğrayıcı veya robot içerisine hepsini ilave edelim. Hepsini birlikte doğrayıcıdan geçiriyorsunuz. Su haline gelmiş içeceğin içerisinde taneler kalmış ise bir süzgeç içerisinden geçirebilirsiniz.

Düzenli olarak içmeniz gereken detoks içeceğini günde bir bardak tüketin. Bu sayede göbek yağlarınızı eritmeniz daha kolay hale gelecek.

Göbek eritmekte yardımcı olan içecek detoks içeceği olarak da tüketilir. Vücudunda ödem ve istenmeyen şişlikler varsa bu amaçla tüketimi de sağlanır. Limon, salatalık ve zencefil gibi ürünler vücutta oluşan toksinlerin arınmasında yardımcı olan besinler arasında yer alıyor.

Maydanozun suyu da karaciğer ve böbreklerin temizlenmesinde yardımcı olur. Oldukça şifalı bir içecek olarak bilinen bu karışımı belli başlı hastalıkları olan kişiler mutlaka doktoruna danışmadan içmemesi gerekir.

Sindirim sisteminde zorluk çekenler içinde tüketebileceğiniz içeceği, eşit olarak her yerden kilo vermenize yardımcı olacak.

Not: Detoks içeceğini geceleri yatmadan önce içerseniz daha etkili olacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriğimiz göbek eritme yöntemleri hakkında araştırma yapan kişilerin faydalanması için hazırlanan araştırma yazılarından ibarettir. Yazılarda sunulan genel bilgiler kesinlikle tedavi niteliğinde olmayıp, doğruluğu garanti edilmemektedir.