Göbek Nasıl Eritilir | Göbek Eritme Yöntemleri

Göbek Eriten Lahana Kürü

03.12.2018
84
Göbek Eriten Lahana Kürü

Her yolu denedim, yine de göbek yağlarımdan kurtulamıyorum diyenlerden misiniz? O halde doğru adrestesiniz. Kilo vermek isteyenlerin en büyük sorunu göbek bölgesidir. Uzun vadede biriken göbek yağlarından kurtulmak sanıldığı kadar kolay değildir. Azim ve kararlılık gerektiren bu süreçte faydalı yöntemler tercih etmekte önemlidir. Birçok kişi göbek bölgesine direkt olarak etki etmeyecek yöntemlerle hem vakit kaybı yaşamakta, hem de hüsrana uğramaktadır. Sizlere önereceğimiz göbek eriten lahana kürü tarifi ile 21 günde göbek bölgenizdeki yağları azaltabilirsiniz. Öncelikle düzenli şekilde uygulamanın bu konudaki en önemli detay olduğunu hatırlatalım. Ayrıca nasılsa kür uyguluyorum, yağlarım azalacak diyerek önünüze geleni yemekten de kaçının. Bu süreçte uzak kalmanız gereken besinlerden bazıları şunlardır;

  • Kızartma (Patates, tavuk ve tüm yağda kızartılmış besinler dahil)
  • İşlenmiş ürünler (Sucuk, salam, sosis gibi)
  • Hamur işleri (Börek, kek, tatlı türleri)
  • Asitli içecekler (Cola, fanta gibi)
  • 3 Beyaz (Un, şeker ve tuz)

Sağlıklı bir yaşam için yukarıdaki besinlerden uzak durmanız gerekiyor. Özellikle de lahana küründen fayda sağlamak istiyorsanız 21 gün boyunca bu besinlere sofranızda asla yer vermeyin.

Göbek Eriten Lahana Kürü Nasıl Uygulanır?Göbeğe Lahana Kürü

Yarım litre suya 4-5 adet lahana yaprağı ekleyerek kaynamaya bırakın. En az 10 dakika boyunca kaynattıktan sonra ocaktan alın ve ılımasını bekleyin. Karışımı süzerek içerisine orta boy limonun yarısının suyunu sıkın. Lahana kürünü günde 2-3 bardak rahatlıkla tüketebilirsiniz. Ayrıca isteğe göre kürünüze maydanoz da ilave edebilirsiniz. Bilhassa aç karnına lahana küründen 1 bardak düzenli şekilde tükettiğinizde kısa sürede lahananın ödem atıcı etkisini fark edeceksiniz. Kürü en az 21 gün boyunca ve aksatmadan tekrarlamanız gerekiyor.

Göbek eritmek için lahana kürü uygulayacaksanız kesinlikle herhangi bir tatlandırıcı kullanmamanız gerekiyor. Birçok kişi baldan zarar gelmez düşüncesi ile küre bal ilave ediyor. Lahana küründe ekstradan kullanabileceğiniz tek ürün limondur. Kısa sürede hem göbek bölgesindeki yağlarınızdan, hem de vücudunuzdaki zararlı toksinlerden kurtulmanızı sağlayacak lahana kürü sayesinde hedefinize kolayca ulaşabilirsiniz. Son olarak tansiyon ile ilgili sorun yaşanların bu kürü denememelerini tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriğimiz göbek eritme yöntemleri hakkında araştırma yapan kişilerin faydalanması için hazırlanan araştırma yazılarından ibarettir. Yazılarda sunulan genel bilgiler kesinlikle tedavi niteliğinde olmayıp, doğruluğu garanti edilmemektedir.